Napisz do nas:

biuro@mkwadrat-zn.pl

Zadzwoń do nas:

(22) 616-43-83

Zarządzanie nieruchomościami

Wybór odpowiedniego zarządcy to najtrudniejsze z zadań stojących przed właścicielami nieruchomości i zarządami Wspólnot Mieszkaniowych. To od tej decyzji zależy, czy codzienne życie mieszkańców zdominuje troska o bieżące sprawy i finanse związane
z funkcjonowaniem ich nieruchomości, czy też będą w nich po prostu mieszkać.

Naszym zadaniem jest zapewnienie Klientom poczucia bezpieczeństwa oraz osiągnięcie satysfakcjonującego poziomu kosztów utrzymania nieruchomości poprzez dostarczanie im pakietu usług najwyższej klasy.

W tym celu zatrudniamy zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów doświadczonych administratorów, licencjonowanych zarządców nieruchomości, księgowych, specjalistów obsługi technicznej - traktujących swą pracę z pasją i entuzjazmem. To dzięki nim nie będą się Państwo musieli martwić o żadne bieżące sprawy związane z Państwa nieruchomością.

W Państwa imieniu zredagujemy umowy z dostawcami mediów, wynegocjujemy korzystne stawki usług, ubezpieczymy nieruchomość, ustalimy zaliczki na pokrycie kosztów zarządu nieruchomością wspólną oraz zlecimy usuwanie awarii i dokonanie przeglądów technicznych budynku.

Pomożemy Państwu przy tworzeniu i organizacji nowych Wspólnot Mieszkaniowych, jak również doradzimy w procesie wyodrębniania Wspólnot ze Spółdzielni Mieszkaniowych.